Nie jest tajemnicą  w  branży kamieniarskiej,  ze liderem  w światowej produkcji nagrobków  są Chiny. Sprzyja temu nie tylko występowanie wielu odmian i rodzajów granitu, ale również tani proces produkcji.  Dlatego też w stałej ofercie AnMar  Stone znajdują się między innymi nagrobki chińskie. 

Jesteśmy  importerami wyrobów gotowych z Chin od wielu lat. Współpracujemy z zaufanymi firmami produkującymi  nagrobki w tym kraju.  Z naszego doświadczenia wynika, ze granit chiński staje się coraz bardziej popularny.  Dzieje się tak głownie ze względów ekonomicznych. Nagrobek chiński jest tańszy  od wyprodukowanego w Polsce, a przy tym spełnia wszystkie normy jakościowe, co z kolei wpływa na zadowolenie klientów.  Nie jest więc prawdą, ze nagrobki chińskie są  gorsze i mniej wytrzymałe. Wręcz przeciwnie, technologia obróbki kamienia w Chinach często przewyższa większość firm kamieniarskich  w Polsce. Sam granit jest surowcem naturalnym , w tym przypadku wydobywanym w Chinach.  Pragniemy zapewnić Państwa, że produkt  z kamienia chińskiego nie rozni się niczym od produktu z kamienia z innych stron świata, poza zdecydowanie niższą ceną. To właśnie ona sprawia, ze z roku na rok rośnie liczba klientów zainteresowanych  tego rodzaju ofertą.

Na naszym placu wystawowym znajdują się wszystkie modele nagrobków importowanych z Chin  oraz naszej produkcji.  Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy ,

a w rezultacie do owocnej współpracy z AnMar Stone.

Dostępne wzory

Model KUD

model OM

Model 1Y

Model A1

 

Model C1

Model C

Model 1Ya

Model D

 

Model 1K

Model F

model1F

Model Kaskada

 
logowanie   SitePromotor